Freestyle Park KenyOnBoard

Freestyle Park trening KenyOnBoard (19)

W środę 14 stycznia 2015 odbył się pierwszy trening KenyOnBoard w Freestyle Park’u.

Na zajęcia przyszła duża grupa młodych zapalonych osób. Większość z nich była już kilka razy na hali. Dla reszty była to pierwsza wizyta, na której mogli się oswoić z trampolinami, matami i deskami. Niżej kilka fotek z naszego treningu. Tym, którzy byli dziękujemy za dobrą zabawę.

Po wczorajszych zajęciach wyciągnęliśmy wnioski i  pragniemy poinformować,  iż uruchamiamy 2 grupy szkoleniowe o rożnym poziomie zaawansowania (podstawowy i expert).

Zajęcia dla tych grup będą się odbywały osobno i będą dodatkowo płatne 5 zł za 1h (opłata szkoleniowa) + 15zł za 1h (wejście na obiekt) co daje łączną wartość 20zł przy 1h zajęć oraz 40zł przy 2h zajęć. Natomiast maksymalna ilość uczestników to 12 osób na każdą grupę aby efektywność i czas prowadzonych zajęć wykorzystać do maximum.

Zajęcia dla tych grup odbywać się będą w układzie:

– poniedziałek godz. 17:00- 19:00 grupa podstawowa

– środa godz. 17:00-19:00 bezpłatne (w cenie wejścia na FP) konsultacjena dla każdego

– piątek godz. 17:00 – 19:00 grupa expert

 

Na potrzeby łatwiejszego kontaktu i możliwości zapisania się na każde zajęcia utworzyliśmy grupę na facebooku o nazwie KenyOnBoard trening Freestyle Park. Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie do otwartej grupy. W postach grupy będziemy na bieżąco przekazywać informację i każdorazowo tworzyć listę uczestników przed każdymi zajęciami.

 


Autor:
Lucy
Publikacja:
15 Sty 2015