Setki słów cisną się na usta, żeby opisać to co działo się w minioną sobotę w zabrzańskiej Impresji podczas zimowego otwarcia sezonu z KenyOnBoard. Ale wystarczy powiedzieć, że było wypaśnięcko!

Jak zwykle ekipa ze Zbiciem na czele szarpnęła się na konkret konstrukcję. Z początku budowaliśmy ją pod tor bobslejowy ale stwierdziliśmy, że najazd na boxa będzie z tego lepszy. No i trafiliśmy bo na freestajlowych nartkach i deseczkach pojawiła się najliczniejsza dotychczas ekipa. Na lodowisku ledwo nadążali z produkcją śniegu. Teraz już wiemy, że na kolejną imprezę śnieg zaczniemy zbierać już dzień, może dwa dni wcześniej. No i chyba zrobimy jakiś osobny najazd na raila… Co Wy na to?

Muzyczka, deseczki, laseczki… ups, się zagalopowałem. No ale co tu dużo gadać. Keny na imprezie zakochał się chyba z 5 razy! Ile to było Keny? 5 czy 50? 😉 W każdym bądź jego razie było super. Zabawa, testy desek i nart K2, smarowanko sprzęciwa zapewnione przez GiGi’ego, dwie czeskie CHICKAS od Woox’a (jedna na stałe mieszkająca w Gliwicach) i inne atrakcje. Dźwięki z głośnika dobrze nastrajały ludzi tych jeżdżących (zobaczcie fotki) jak i tych podziwiających, tupających nóżką z boku.

Koło 21.00 impreza tradycyjnie przeniosła się do lokalu. A kto mógł lepiej zachęcić ekipę do ruszenia bioderkiem jak nie Dj PP. Dziękujemy naszej gwiaździe za tłuste beat’y i dobre mix’y i krzyczymy jeszcze raz wielkie, głośne STO LAT z okazji urodzin.

Za współpracę i wsparcie naszej imprezy chcielibyśmy podziękować kilku firmom.

Klub Impresja, Femi Pleasure, Lovely, K2 Secret Spot, Wake Up Silesia, APO, Totem shop, Tytan Sport, GiGi Sport, OFCA Studio.

Dzięki Wam mogliśmy rozdać wiele wspaniałych nagród. Miejmy nadzieję, że co roku będziemy mogli współpracować, a impreza otwarcia sezonu przejdzie do legendy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i pracę włożoną w ten event.

Duże podziękowania dla OFCA STUDIO,  SZUSTKOSY ROBERT, ŁUKASZ NOWAK, JARKA KOWALSKA, którzy swoimi aparatami uwiecznili imprezę w sieci oraz dla Maliny, która swoją wystawą obrazów snowboardowych podkreśliła klimat zimowy w Impresji  – ja już zbieram kasę na jeden z nich.

Wielkie YO także dla panów karków zwanych ochraniaczami, którzy wpuszczali (albo i nie) ludzi na imprezę. Szczególne pozdro i dzięki za to, że nikomu nie obili mordy. Sorry panowie, wiemy, że dla Was była to nudna impreza 😉 Ale dzięki Wam wszystkim, którzy świetnie się bawili za mega kulturkę. Oczywiście nie obyło się bez uzewnętrznień pod stół i takich tam ale to były wyjątkowe incydenty, które zawsze mają miejsce, co nie? Mam nadzieję, że już wszyscy doszli do siebie, że zgubione, pomylone kurtki znalazły już swoich właścicieli a odtwarzacze mp3 już wkrótce wrócą do swoich domów [chodzi oczywiście o mojego soniacza 😉 ].

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich obecnych. Dajcie znać, jakie macie oczekiwania co do następnej imprezy, co Wam się marzy (oczywiście poza mną, hehe), czego Wam jeszcze brakowało. Wejściówki będą zawsze ale dzięki temu na imprezie nie ma przypadkowych ludzi.

Do zobaczenia następnym razem!!

JIB SESSION – foto by OFCA STUDIO

JIB SESSION – foto by Jarka Kowalska

AFTER PARTY 


 

 


Autor:
keny
Publikacja:
27 Lis 2012