Relacja z wyjazdu do Les Deux Alpes Keny On Board

Les Deux Alpes 2103 Keny On Board (152)

Relacja naszego szkolenia snowboardowego w Les Deux Alpes z dobrym teamem Keny On Board mogłaby zawierać miliardy kartek. Tak naprawdę, to był kolejny „klasyczny” wyjazd na deskę.

6 grudnia wyruszyliśmy z terenu AWF Katowice ok godz. 21:00, złote piętro z przyczepą z Bombatouru dał radę pomieścić tony bagażu, które zabraliśmy ze sobą. Ekipa w autokarze była zlepkiem ludzi z Keny On Board, AWF Katowice, Snow4Life i Silesia Sport, co oznaczało mieszankę wybuchową. Jak wiadomo droga do celu trwa ok 24h, tak więc duża część załogi postanowiła teleportować się do Francji. Na miejsce dojechaliśmy w sobotę wieczorem, szybkie rozdanie karnetów, rozpakowanie i do łózek.  Od niedzieli do piątku szkoliliśmy się całymi dniami. Godz. 9-12:00 na stoku, 12-13:00 chillout na leżaczkach(opalanko) w knajpce, 13-15:00 „klasycznie” w snowparku i zjazd do barku na grzane winko, a wieczorem wykład. Dzięki ekipie z AWFu mogliśmy przeżyć mega zjazd przebierańców, naprawdę wysokie loty w snowparku, oraz mega party w pokojach i barach na mieście.

Ostatniego dnia egzaminy zaliczone, co świadczy o mega progresie! Tak więc gratuluje Wam i oby tak dalej.

Sobotni poranek okazał się bardzo ciężki dla niektórych, szybkie pakowanie, sprzątanie apartamentów i ok 11:00 wyruszyliśmy do ojczyzny. Dla niektórych była to powtórka z rozrywki, czyli klasyczny teleport do Kato.

Dobre bounce’y na mieście były, jeżdżone było, pełna lampa na niebie była, więc czego chcieć więcej??? Ja wiem, kolejnego tak „klasycznego” wyjazdu w doborowym towarzystwie!

Peace


Autor:
Lucy
Publikacja:
17 Gru 2013