kwietniowy chill 2020 w Les Deux Alpes

KWIETNIOWY CHILL 2020 – LES DEUX ALPES Z KENYONBOARD

 TERMIN: 10-19.04.2020

 

Zapraszamy na „wielką fetę” snowboardowo – narciarską do znanego kurortu francuskiego. Poza dużą ekipą zajawkowych riderów, przed którymi stoki nie kryją żadnych tajemnic, Les Deux Alpes ma nam do zaoferowania wiele atrakcji!  Wielki snowpark, długie trasy nieprzetarte tereny freeridowe… Nasze profesjonalne szkolenie snowboardowe i  szkolenie narciarskie pomogą Wam odkryć wszystko to, co oferuje ta miejscówka. Tak więc kochani deski do serwisu i widzimy się na kolejnym już wyjeździe KenyOnBoard do Les Deux Alpes.

Region narciarski usytuowany w punkcie zetknięcia się Alp Północnych z Południowymi, w sercu Masywu Oisans i u wrót Parku Narodowego Ecrins. Stacja oferuje teren narciarski jedyny w swoim rodzaju, śnieg gwarantowany jest przez cały rok. Jako pierwsza z francuskich stacji narciarskich dysponowała terenem do jazdy na nartach latem. Ośrodek Les Deux Alpes powstał dzięki połączeniu dwóch górskich hal. Jedna z nich należy do Mont de Lans w dolinie Romanche, druga do Vénosc w dolinie Vénéon.

Ta wysokogórska, szeroka na 500 m dolina otoczona potężnymi szczytami oferuje 1200 ha terenów od 1270 do 3600 m n.p.m., 200 km oznakowanych tras zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów oraz sieć nowoczesnych wyciągów. Nad całą okolicą króluje szczyt Pic de la Meije (3983 m n.p.m.). Les Deux Alpes – leży na wys.1650 m n.p.m., ma 2000 mieszkańców i 35 000 miejsc noclegowych.

Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowych skibusów, kursujących w obrębie całego obszaru. Znakomity klimat, dzięki któremu przez całą zimę panują doskonałe warunki pogodowe przy ponadprzeciętnym nasłonecznieniu. Bardzo dobry śnieg w wyższych partiach, nawet podczas zimy ubogiej w opady. Powyżej 2200 m n.p.m. większość tras o północnej ekspozycji, a lodowiec pozwala na jazdę na nartach przy złych warunkach w niższych partiach gór.

Stacja Les2Alpes proponuje wiele atrakcji po narciarskim szaleństwie, m.in. wycieczki na rakietach śnieżnych, przejażdżki skuterem śnieżnym, lodowisko, paralotnie i latanie na lotni z nartami, wspinaczkę po sztucznej ścianie, zjazdy z pochodniami oraz zwiedzanie jaskini lodowej. Dla osób żądnych wieczornych rozrywek polecamy dyskoteki, kawiarnie, bary, restauracje oraz liczne butiki.

Dużym atutem L2A jest Snowpark,więcej na ten temat znajdziecie tutaj: 2alpes – snowprk A o to plan snowparku z ubiegłego rozku – czekamy na wizualizację tegorocznego parku i mamy nadzieję,ze w grudniu juz będzie.

 

Freestyle-Land_Hiver_2013

 

 • link do strony snowparku na Facebooku

kliknij tutaj…

 

Zakwaterowanie w pełni wyposażonych apartamentach 4 i 6 – osobowych w rezydencjach **/*** w centrum miejscowości do 100m od stacji gondoli.

Apartament dla 4 osób

 • pokój dzienny z dwoma łóżkami,
 • wnęka z łóżkiem piętrowym,
 • aneks kuchenny w pełni wyposażony,
 • łazienka,
 • toaleta.

 

Apartament dla 6 osób

 • pokój dzienny z 2 łóżkami 
 • pokój z łóżkiem podwójnym lub piętrowym,
 • wnęka z łóżkiem piętrowym,
 • aneks kuchenny w pełni wyposażony,
 • łazienka,
 • toaleta.

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

SZKOLENIE – KURSY!!!

Podczas wyjazdu do Les Deux Alpes oferujemy kursy nauki i doskonalenia jazdy na kilku poziomach podstawowych umiejętności technicznych wg. programu SITS (snowboard) oraz SITN (narciarstwo) z możliwością zaliczenia egzaminu na stopnie sprawności (I,II,III SITS) oraz szkolenie kierunkowe freestyle. Całą kadrę szkoleniową tworzą instruktorzy SITS, SITN, instruktorzy rekreacji, instruktorzy  sportu oraz instruktorzy wykładowcy SITS, która do maksimum potrafi wykorzystać sprzyjające warunki szkoleniowe  i gwarantuje profesjonalnie poprowadzone zajęcia w miłej atmosferze.

 Uwaga! Oferta wyjazdu bez szkolenia (samodzielna jazda) dla osób niepełnoletnich tylko za pisemną zgodą rodziców. Podczas prowadzenia zajęć na śniegu organizator nie jest w stanie zapewnić opieki na stoku uczestnikom nie biorącym udziału w zajęciach na stoku.

 

POZIOMY SZKOLEŃ SNOWBOARDOWYCH:

 •  początkujący – dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku  – koszt 500 zł,
 •  średnio-zaawansowany –dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku,  poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS – koszt wg. cennika SITS tj.700 zł,
 •  zaawansowany – dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą  i w snowparku – poziom III stopnia sprawności SITS – koszt wg. cennika SITS tj. 700 zł,
 • grupa freestyle –zostanie utworzona przy sprzyjającej ilości zainteresowanych osób. Szkolenie dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku – koszt 600 zł,

 

Program szkolenia na każdym poziomie zaawansowania zakłada minimum  4h zajęć praktycznych na śniegu oraz wieczorne zajęcia teoretyczne.

Aby grupa szkoleniowa się utworzyła musi być minimum 6 kursantów.

 

Szkolenia grupowe ski/snb:

 • 300 zł/os/5 godz. – szkolenie podstawowe
 • 500 zł/os/10 godz. – szkolenie rozszerzone

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Organizatorem usługi turystycznej jest biuro Silesiaaddict sp z o.o. (zakwaterowanie, przejazd, karnet, ubezpieczenie).

 

Termin: 10-19.04.2020

Kwietniowy Chill 2020 – LES DEUX ALPES z KenyOnBoard

Koszt:

 •  1690 pln + szkolenie snowboardowe (zależnie od wariantu 500 pln, 600 pln, 700 pln)

 

CENA OBEJMUJE:
 • transport autokarem,
 • dojazd własny -250 pln,
 • 7 noclegów,
 • 6-dniowy karnet narciarski,
 • wejście na basen i lodowisko,
 • animacje, imprezy, atrakcje,
 • opiekę pilota i organizatorów,
 • informacje smsowe podczas trwania wyjazdu,
 • opaskę upoważniającą do zniżek w klubach,
 • ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego),
 • podatek VAT.

 

CENA NIE OBEJMUJE

 • ubezpieczenie Ski  50 zł lub we własnym zakresie,
 • wyżywienia (pakiet żywnościowy 200 zł)*,
 • wyżywienie HB, czyli śniadania i obiadokolacje serwowane w pobliskiej restauracji za dopłatą 800 zł (dorośli i dzieci od 14 roku życia) lub 700 zł (dla dziecka do 13 roku życia) na pobyt/osobę,
 • kaucji zwrotnej w wysokości 60 EUR za osobę/tydzień (płatne na miejscu gotówką),
 • pościeli i ręczników (dopłata 12 EUR za wypożyczenie pościeli i 6 EUR za wypożyczenie ręczników lub we własnym zakresie),
 • sprzątania (dopłata na miejscu 50 EUR/apartament lub sprzątanie we własnym zakresie),
 • obowiązkowej taksy klimatycznej 12 euro/tydzień,
 • wifi 25 eur/tydzień lub 5 eur/dzień,
 • środków higienicznych i czystości.

* Pakiet żywnościowy – oferta

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

TRASA AUTOKARU

 

Miasto Dopłata Polska – Tignes
godzina
Tignes – Polska
godzina
Miejsce wsiadania
Warszawa bez dopłat 15:30 17:10 Pałac Kultury i Nauki, Sala Kongresowa
Łódź bez dopłat 17:30 15:10 do uzgodnienia
Piotrków Tryb. bez dopłat 18:00 14:00 Stacja Statoil, obok McDonald’s na trasie Łódź-Katowice (Kargał Las)
Częstochowa bez dopłat 19:00 13:00 Parking przy McDonald’s od strony Tesco
Lublin bez dopłat 13:30   do uzgodnienia
Rzeszów bez dopłat 16:00 18:30 Parking przed Urzędem Woj. ul. Piłsudskiego
Dębica bez dopłat 17:00 17:25 Mc Donald’s przy obwodnicy trasy E40
Tarnów bez dopłat 18:00 16:25 Parking przed hotelem “Tarnovia”, ul. Kościuszki
Kraków bez dopłat 19:30 14:40 Stacja ARGE, Pasternik 65, kierunek Katowice
Bielsko-Biała bez dopłat 19:30 14:30 Dworzec Odpraw Międzynarodowych, dolna płyta PKS, ul. Warszawska
Katowice bez dopłat 21:00 13:15 ul. Ceglana 67c, parking pod Zajazdem Sportowym
Gliwice bez dopłat 21:30 12:20 Stacja Orlen, ul. Pszczyńska 318
Opole bez dopłat 22:30 10:45 Parking przy Muzeum Wsi Opolskiej, ul. Wrocławska 174
Wrocław bez dopłat 23:30 09:10 Parking pod KFC, CH Bielany
Zgorzelec bez dopłat 0:45 06:00 KFC ul. Słowiańska, przy granicy, przy zjeździe z autostrady
Albertville   17:00 12:00
Tignes/SuperDevoluy/Les 2 Alpes 20:00 10:00  

 

Zbiórka 20 minut przed godziną odjazdu. Po przybyciu proszę zgłosić się do pilota, który wyznaczy miejsce w autokarze. Transport z miast za dopłatą przy minimum 6 osobach. 

WAŻNE: limit bagażu głównego 20 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego spakowanego w pokrowce. W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

Biuro Podróży Silesia Sport Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia autokarów z przyczyn nie zależnych (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne).

Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia:

 1. OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA
 2. SUMY UBEZPIECZENIA – TABELA

 

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku.
Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Chcąc wziąć udział w wyjeździe przeczytaj warunki szkolenia, uczestnictwa i wypełnij formularz zgłoszeniowy:

 

 

 

Po potwierdzeniu rezerwacji przez biuro uczestnik wyjazdu na narty do Les Deux Alpes zobowiązany jest do wpłacenia zaliczki w wysokości 30% kosztów imprezy w terminie do 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia.
Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia całości kosztów imprezy nie później niż na 30 dni przed wyjazdem.
Wpłaty należy dokonać przelewem na konto bankowe lub w siedzibie Organizatora.

 


Autor:
Lucy
Publikacja:
20 Paź 2019