Otwarcia Sezonu Zimowego Keny On Board 2013/2014

IMG_2099

Jak co roku impreza „Otwarcia Sezonu Zimowego KenyOnBoard” przechodzi do historii.  Tego jeszcze nie było, tyle śmiechu i dobrej zabawy w jednym miejscu.

Okazało się, że Impresja z gumy jest i mimo, że poszło 150 wejściówek więcej niż w zeszłym roku, i tak się wszyscy zmieściliśmy. Przygotowania poszły sprawnie i bez problemów.

Rusztowania, najazd, wykładziny, szczota, folia, boxy, oświetlenie, wszystko to od 12:00 zaczęło się układać w całość. Śnieg był i utrzymywał się naprawdę długo i dobrze. Wszystko to dzięki naszym przyjaciołom i ekipie Alpino m.in. Zbiciowi, Ceracie, Kacprowi, Gardasowi, Chrapkowi, Grigoriemu i wielu innych, nie sposów wszystkich wymienić. Chłopaki dzięki wielkie.

Ekipa jeżdżącą narciarzy pokazała klasę:  27 in, switch up, 27 out, po prostu switch up-y w dwie strony sypały się jak asy z rękawa. Snowboardziści równie waleczni zaprezentowali frontflipy, nosepresy, tailpresy, F/s 270 to Boardslide i wiele innych dobrych tricków.

W tym roku zaraz obok namiotu serwisowego Gigi Sport, stanął namiot APO.  Można tam było przetestować kilka desek i par nart, a w Impresji zaprezentowaliśmy deskę BiGos. Grzesiu Gałuszka serwisował i udzielał cennych rad pt: „jak to zrobić, żeby jeździło”, Gardas wraz z Ceratą byli super wodzirejami, Chrupek z ekipą z Praso organizował murekparty, Keny i Gery robili happening na jibbach, Lucy ogarniała wejściówki. Co tam się jeszcze działo na zewnątrz długo by opowiadać. Kto był, ten wie!

O godz 22:00 przenieśliśmy się do Impresji, gdzie DjPp z winylami czekał już na nas. To był moment kiedy wszyscy zaczęli dzikie bounsy na parkiecie. Przy tak dobrej muzycy bujaliśmy się do 4:00 rano. Kto miał szczęście zgarnął gadżety od naszych sponsorów.  Impreza mistrz, ludzie świetni, super muza, dobry lokal, Keny przystojniak – czego chcieć więcej?

Wideo relacjie z imprezy ukazały się już nastepnego dnia, chłopaki chyba nie kładli się spać.

o to kilka ujeć braci Trybus i ekipy HAPPY DEAL:

 

 

oraz ekipy HalxFilm Studio

 

Kilka zdjęć zrobionych przez naszakumpelę Yarke Kowalską:

 

oraz link do albumuBAKAO Michał Bąk fotografia.

 

Przechwytywanie

 


Autor:
Lucy
Publikacja:
28 Lis 2013