Po czym poznajemy, że zbliża się zima? W tym roku na pewno nie po tym, że pada śnieg. Chociaż… W minioną sobotę do drzwi zabrzańskiej Impresji zapukała królowa śniegu. A raczej królowie śniegu!

Walczyliśmy od rana, żeby zbudować podest i najazd na boxa. O godzinie 17.00 wysypaliśmy ponad 2 tony śniegu i zrobiliśmy piękną górkę do napędzania się na przeszkodę. Godzina 17.30 – wszyscy zajawkowicze już śmigają. Zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach i filmiku zmontowanym przez Kenego. Były grube gleby (zwłaszcza Paweł i Malina dali niezły popis..) i jeszcze tłustsze tricki serwowane przez wymiataczy ze śląska i nie tylko.

Wszystko było możliwe dzięki sprzyjającej aurze. Temperatura w okolicach zera stopni sprawiła, że śnieg utrzymał się aż do godziny 21.00 o której na głównej sali w Impresji rozbrzmiały scratch’e DJ’a PP. Jak zwykle dał z siebie wszystko a ekipa licznie przybyłych sympatyków zimy świetnie się bawiła. Był moment, kiedy baliśmy się, że już się nie zmieścimy w lokalu. Serio jesteśmy mile zaskoczeni Waszą tak liczną obecnością. Oby zimą było nas równie dużo w górach…

O imprezie można pisać dużo. Kto był ten wie jak było. Kto był ten dostał koszulkę, kask, a nawet 3 osoby wygrały szkolenie na jednym z naszych wyjazdów. Najważniejsze i tak jest to, że ten, kto był wie jak dobrze się bawiliśmy. Kto nie był, niech zerknie na wideo relację zmontowaną przez Kenego. Następnym razem nie może Cię zabraknąć!

Ekipa KenyOnBoard!

Zdjęcia z imprezy niżej..;-)


Autor:
keny
Publikacja:
20 Lis 2011