Przyjeżdżam do Kenego i oczom nie wierzę. Podwórko za „Barem Pod Lasem” tętni życiem. Państwo Traczyk zagrabiają liście, w tej scenerii  jesiennej spora ekipa Keno Teamu i przyjaciół ustawia się w kolejce do trampoliny, rozmawiają, śmieją się. Po prostu tak miało to wyglądać. Ilu nas było? Nie mam pojęcia! 10? 15? A może 20… Nie przybyłem pierwszy i nie byłem ostatni.

Każdy miał okazję poskakać na trampolinie. Czy to z deską czy bez. To co skakaliśmy nie jest najważniejsze. Istotne jest to, że spotkaliśmy się w zacnym gronie. Trudno mi wymieniać wszystkich po imieniu i nazwisku bo nie chcę nikogo pominąć. Było śmiesznie, gadaliśmy głupoty, Nina w końcu się nie spóźniła, słońce świeciło, a niektórych pierwszy raz w życiu widzieliśmy w nie zimowej odzieży.

Patrząc na niektórych naszych przyjacioło-kursantów, musimy się zastanowić czy nie powinniśmy więcej trenować bo depczą nam ostro po piętach. Zresztą wszystko zobaczycie na zdjęciach.

Najzabawniejszym wydarzeniem były chyba pierwsze kroki na slackline czyli pasie transportowym rozpiętym między dwoma drzewami. Pomysłów na przejście po linie było tyle ilu uczestników. Zbiciu wymyślił sobie kijaszek dla równowagi, inni próbowali przejść powoli w skupieniu patrząc się pod nogi, a Mateusz Domagalski stwierdził, że trzeba zrobić to szybko (szybko to wyrżnął orła!). Podziękowania za tą nową atrakcję należą się Ani Gostkowskiej i jej chłopakowi Przemkowi, który przyniósł slacka i pokazał co i jak. Przemek aka Ryś na trampolinie skakał na nartach! Widzisz Bonzo, jak ktoś chce to może. Ale i tak fajnie było zobaczyć Kamila (Bonza) skaczącego na desce 😉

Ludzików było duuuużo, co nas bardzo cieszy;-)  Szkoda tylko, że tak późno się rozkręciliśmy z tymi naszymi trampolino-treningami. Kolejne 2 weekendy nie poskaczemy na trampolinie ale za to jedziemy z Kenym, Zbiciem i Ackerem na śnieg;-) Kolejna okazja do poskakania na trampolinie nadarzy się 19 listopada w Zabrzaskiej Impresji, na imprezie otwierającej szkołę KenyOnBoard i kolejny sezon snowboardowo-narciarski. Dokładny plan imprezy już niedługo na www.KenyOnBoard.com, facebook’u, i plakatach. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy. Przyjdźcie ze znajomymi i z deskami/nartami bo liczymy na śnieg!

To kilka fotek z naszego sobotniego skakania;-)


Autor:
keny
Publikacja:
1 Lis 2010